• Poštovani korisnici,

Leto je vreme kada pretvaramo želje u planove i prepuštamo se upoznavanju novih mesta. Zato, potpuno uživajte u letnjim avanturama i opušteno prihvatite sve što se na tom putu desi.
    A za još nezaboravnih putovanja, ovoga leta smo za vas pripremili nova iznenađenja.

U periodu od 11. juna do 31. avgusta kupujte PUTNO osiguranje i plivajte u nagradama kao delfin!

Da biste osvojili jednu od vrednih nagrada potrebno je da kupujete UNIQA putno osiguranje u ukupnom minimalnom iznosu od 5.000 dinara. Vrednosti kupljenih osiguranja ćemo sabrati i rangirati, a klijente s najvišim ukupnim uplaćenim iznosom nagraditi nekom od 250 letnjih nagrada!

U prvom krugu nagrađivanja, čije ćemo dobitnike objaviti 20. jula, možete osvojiti:

• Putovanje za dvoje u Barselonu na finale Evropskog prvensta u Vaterpolu (avio-karte, smeštaj, karte za utakmicu)
    • 10 originalnih vaterpolo kapica sa potpisom naših delfina
    • 50 peškira za plažu
    • 30 UNIQA setova za plažu
    • 50 prostirki za plažu
    • 20 selfi štapova
    • 100 štitnika za automobile

U drugom krugu nagrađivanja, čije ćemo dobitnike objaviti 05. septembra, možete osvojiti:

• vaučer za putovanje u vrednosti od 1.000 evra
    • vaučer za putovanje u vrednosti od 500 evra
    • vaučer za putovanje u vrednosti od 300 evra
    • 5 x set kofera za putovanje
    • 10 x rančevi vaterpolo reprezentacije Srbije

Za sve vas koji putno osiguranje kupite u UNIQA poslovnicama i na veb šopu, obezbedili smo osiguranje stana za samo 1 dinar dok ste na putu.

UNIQA putno osiguranje pored  UNIQA poslovnica i veb šopa https://www.uniqa.rs/UNIQA/74/Kupi-online/Putno-osiguranje, možete zaključiti i u ekspoziturama Raiffeisen i Addiko banke, kod brokera i u partnerskim turističkim agencijama.

Zato, KUPUJ PUTNO I PLIVAJ U NAGRADAMA KAO DELFIN!

Srdačno,
    UNIQA osiguranje

Pravila nagradnog takmičenja KUPUJ PUTNO I PLIVAJ U NAGRADAMA KAO DELFIN! možete pročitati OVDE